„Alpina” instrumenti

Instrumentu izvēles pamatprincipi

Vienkāršāki instrumenti pievilina galvenokārt ar savu cenu. Taču ar tiem iegūtie darba rezultāti vairumā gadījumu nav tik pārliecinoši kā tie, ko var sasniegt ar augstākas kvalitātes instrumentiem.

Lietas, kam jāpievērš uzmanība

Kvalitatīvām otām ir vairāk saru nekā vienkāršākām. Tas ļauj paņemt vairāk materiāla un labāk to sadalīt, turklāt izveidojas smalkāka struktūra.

Otām, kas paredzētas uz ūdens bāzes izgatavotām lakām (akrila lakām), ir īpaši, mākslīgi sari. Tādēļ lakām uz ūdens bāzes nelietojiet parastās otas.

Rullīšiem, kas paredzēti uz ūdens bāzes izgatavotām lakām (akrila lakām), ir īsākas pūkas vai putu materiāla pārklājums. Tikai ar šādiem rullīšiem iespējams iegūt gludu virsmu.

Rullīšiem, kas paredzēti strukturētām virsmām (fasādēm), ir garākas pūkas (ar garumu 18-23 mm). Uz fasādes ir jāuzklāj ļoti liels materiāla daudzums, un garās pūkas sadala materiālu struktūrā. Uz gludām virsmām šādi rullīši izveido īpašu rakstu – tā saucamo „rullīša zīmējumu”. Rullīšiem, kas paredzēti gludām virsmām (iekšsienām), parasti ir vidēji garas pūkas (13-15 mm). Garākas pūkas uzņem vairāk materiāla nekā īsākās. Tas ļauj pabeigt darbu ātrāk, taču var veidoties specifiskā rullīša struktūra. Tādēļ pilnīgi gludu, slīpētu virsmu krāsošanai dažkārt ir nepieciešams izmantot rullīti ar īsām pūkām – 13 mm.

Špaktelei ideālā gadījumā jābūt izgatavotai no nerūsējošā tērauda un nedaudz elastīgai. Tā nerūsē, un ar to var strādāt ilgāk, roka tik ātri nenogurst.

Alpina Roller

Rullīši ir paredzēti krāsu un ar rullīti uzklājamo apmetumu uzklāšanai un ir ideāli piemēroti Alpina iekšdarbu un āra darbu krāsām. Tiem ir augstvērtīgas poliamīda pūkas, kas ļauj paņemt un uzklāt daudz materiāla un izveidot vienmērīgu pārklājumu.

Alpina Spezialroller

Ideāli piemēroti sērijas Alpina Effekt, piemēram, Alpina Metall Effekt (metāla efekta), Alpina Beton Effekt (betona efekta) vai Alpina Linie Effekt (līniju efekta) krāsu uzklāšanai. Lieliski der arī sienu krāsām. To augstvērtīgās poliamīda pūkas ļauj izveidot vienmērīgu pārklājumu un izveidot smalku, vienotu struktūru. Šie rullīši ir pieejami arī ar mazākiem izmēriem, kas lieliski noder nelielām plaknēm, kā arī grūti pieejamām vietām, piemēram, stūriem un malām.

Alpina Effekt-Kelle

Paredzēta radošai efektu un struktūras krāsu, piemēram, Alpina Marmor Effekt (marmora efekta), Alpina Beton Effekt (betona efekta) vai Alpina Struktur Effekt (struktūras efekta) izmantošanai Elastīgā lāpstiņa ar noapaļotām malām atvieglo materiāla uzklāšanu radošā veidā.

Alpina Bürste

Radošai efektu un struktūras krāsu uzklāšanai. Īpaši izstrādāta sērijai Alpina Effekt (piemēram, Alpina Impression Effekt vai Alpina Accent Effekt). Lieliski der arī sienu krāsām. Kvalitatīvie polietilēna sari nodrošina optimālu uzklāšanu un izteiksmīgu virsmas struktūru.

Alpina Effekt-Kamm

Struktūras līniju veidošanai, izmantojot Alpina Linie Effekt (līnijas efektu). Var veidot vertikālas, horizontālas vai viļņotas līnijas pēc individuālām vēlmēm. Augstās kvalitātes poliestera sari atvieglo struktūras veidošanu.

Vēl viens ieteikums

Sīkāka informācija par „Alpina” produktiem atrodama sadaļā „Produkti”. Mūsu uzņēmuma komanda ar devīzi „Alpina palīdz” novēl Jums patīkamu darba procesu un izcilu rezultātu!