Izveido unikālu bērnistabas sienas gleznojumu ar Alpina trafaretiem.

Mēs zinām, ka mūsu mazajām atvasēm patīk mākslinieciskas nodarbes un nereti tās redzamas uz mājokļa sienām, tāpēc esam radījuši krāsojamos trafaretus bērnu iecienītā tematikā, ko var izmantot, lai izveidotu unikālu sienas gleznojumu mazā skolēna istabā.

     

Izvēlies jebkuru no septiņiem trafaretiem - poniju, mākoni, zvaigznes, lietus lāses, lapu, taureni vai rombiņu -, lejupielādē to šeit un seko zemāk esošajai instrukcijai, lai kopā ar savu atvasi radītu mājīgu un oriģinālu zīmējumu, kas iepriecinās bērna sirdi un radīs platu smaidu viņa sejā.

Solis 1

Lejupielādējiet trafaretu ar poniju vai jebkuru citu jums iepatikušos trafaretu un izdrukājiet uz biezas papīra lapas (plānāku lapu var uzlīmēt uz kartona).

Solis 2

Ar šķērēm izgriezt trafaretus. Un atcerieties: jo uzmanīgāk un kārtīgāk jūs griezīsiet, jo labāks būs sienas attēls.

Solis 3

Novietojiet veidni jūsu izvēlētajā vietā uz sienas un nostipriniet to ar līmlentu, lai tā nekustētos.

Solis 4

Pirms darba uzsākšanas labi samaisiet krāsu. Paņemiet otu un iemērciet krāsā apmēram 1 cm dziļumā. Mēģiniet neņemt pārāk daudz krāsas, pretējā gadījumā tā var pilēt. Tad piespiediet veidni pie sienas tā, lai krāsa netiktu zem šablona malām un uzmanīgi uzklājiet krāsu.

Solis 5

Ja esat aizkrāsojis visu atvēlēto laukumu un nav palikušas tukšas vietas, tad noņemiet līmlentu un tad var noņemt arī pašu trafaretu no sienas. Ja uz sienām vēlaties uzvilkt vairākus trafaretus, ieteicams izveidot vairākas veidnes vai pagaidīt, kamēr izmantotā ir pilnīgi sausa.

Padoms noformēšanai 1

Lai izveidotu zīmejumu līniju, novelciet uz sienas plānu līniju, izmantojot līmeņrādi un zīmuli. Šādā veidā jums izdosies visus trafaretus sazīmēt vienā rindā.

Padoms noformēšanai 2

Ja jums patīk vai jūsu kopējā dizainā iederas vairāki toņi, tad trafaretus var krāsot arī dažādos toņos.