Mēneša iedvesma - baltie toņi

Perlmutt 4
Blau 3
Veilchen 3
Terre 4
Brombeere 1
Perlmutt 4
Blau 3
Veilchen 3
Terre 4
Perlmutt 4
Blau 3
Veilchen 3
Perlmutt 4
Terre 4
Veilchen 3
Blau 3
Brombeere 1

Justies ērti

Ar šo gaišo perlamutra balto toni vienmēr trāpīsiet desmitniekā. Modernam interjeram izmantojiet balto kā telpas pamattoni, bet akcentiem izvēlieties košass krāsas, atkarībā no telpas rakstura. Dzīvojamās telpas un ēdamzonas baltā droši var tikt krāsotas tikai baltā tonī. Savukārt atpūtas un guļamtelpās balto krāsu skaisti papildinās atsvišķa siena vai tās daļa maigi violetā vai brūnā tonī. Balto krāsu līdzsvaro kontrastkrāsas silti violetos un sulīgos ogu toņos. Šādam interjeram labi piestāv moderna stila mēbeles, un lietās betona un dabīga koka grīdas. Vairāk informācijas par baltās krāsas ietekmi un citiem krāsu toņiem meklējiet šeit.

Vēlaties vairāk informācijas par šo krāsu toni vai Alpina produktiem? Rakstiet mums vai konsultējieties tuvākajā Alpina tirdzniecības vietā.

Piemēri produktiem, tonējamiem šajā tonī Alpina ColorMix sistēmā

Neesat atraduši piemērotu krāsas toni?

ColorMix
Izvēlieties sev tīkamo no 700 Alpina Your Personal Color (Tikai Tava Krāsa) kolekcijas toņiem. Profesionālā tonēšanas sistēma Alpina ColorMix dažās minūtēs jebkurā daudzumā izveidos Jūsu izvēlēto toni turpat tirdzniecības vietā.