Mēneša iedvesma - baltie toņi

Alabaster 4
Brombeere 2
Kardamom 2
Porzellan 2
Alabaster 4
Brombeere 2
Porzellan 2
Kardamom 2
Alabaster 4
Bims 2
Alabaster 4
Kardamom 2
Bims 2
Brombeere 2
Porzellan 2

Maigums un cēlums

Gaišām telpās piestāv gaiši toņi. Tumšām telpām - jo vairāk. Modernas mēbeles ar spilgtākiem krāsu akcentiem, piemēram, sulīgās ogu krāsās rada rotaļīgu noskaņu, savukārt mēbeles toni tonī ar gaišiem akmens toņiem veido elegantu un modernu kopskatu. Gaišas koka grīdas un interjera priekšmeti no dabīgiem materiāliem būs lielisks papildinājums un nobeigums telpas kopiespaidam. Askētiem, kuri priekšroku dod mierīgiem krāsu risinājumiem, pareizā izvēle ir gaiši akmens toņi. Krītošā dienas gaisma un tās ēnas jau pašas par sevi veido dabīgu, maigu noskaņojumu telpā. Mierīgi pelēkie un gaiši brūnie toņi telpai piešķir papildus akcentu, tai pat laikā saglabājot telpas atturīgo noskaņojumu. Vairāk informācijas par baltās krāsas ietekmi un citiem krāsu toņiem šeit.

Vēlaties vairāk informācijas par šo krāsu toni vai Alpina produktiem? Rakstiet mums vai konsultējieties tuvākajā Alpina tirdzniecības vietā.

Piemēri produktiem, tonējamiem šajā tonī Alpina ColorMix sistēmā

Neesat atraduši piemērotu krāsas toni?

ColorMix
Izvēlieties sev tīkamo no 700 Alpina Your Personal Color (Tikai Tava Krāsa) kolekcijas toņiem. Profesionālā tonēšanas sistēma Alpina ColorMix dažās minūtēs jebkurā daudzumā izveidos Jūsu izvēlēto toni turpat tirdzniecības vietā.