Mēneša iedvesma - brūnie toņi

Terre 4
Perlmutt 4
Anthrazit 1
Rot 2
Sierra 4
Terre 4
Perlmutt 4
Anthrazit 1
Sierra 4
Rot 2
Terre 4
Perlmutt 4
Rot 2
Anthrazit 1
Terre 4
Sierra 4
Perlmutt 4
Rot 2
Anthrazit 1

Pirmatnējā daba

Siltie zemes toņi veido skaistu kontrastu mūsdienu modernajam interjeram. Ielaidiet savās mājās daļiņu pirmatnējās (neskartās) dabas. Veidojiet uz blakusesošajām sienām vieglas gaišo un tumšo toņu pārejas, lai telpai piešķirtu plašumu. Un nebaidieties no izteiktiem krāsu kontrastiem, izvēlieties akcentam siltus akmens un sarkanos toņus. Tie piesaistīs skatienu atsevišķām vietām telpā un vienlaikus kalpos par dzīvespriecīgu pretstatu pamattoņiem. Interjera priekšmetu izvēlē īpašu uzmanību pievērsiet modernām ģeometriskām un oriģinālām formām toņos, kas atbilst kopējai krāsu koncepcijai un noskaņai telpā. Tas papildus atdzīvinās un dažādos telpas izskatu. Vairāk informācijas par brūnās krāsas ietekmi un citiem krāsu toņiem šeit.

Vēlaties vairāk informācijas par šo krāsu toni vai Alpina produktiem? Rakstiet mums vai konsultējieties tuvākajā Alpina tirdzniecības vietā.

Piemēri produktiem, tonējamiem šajā tonī Alpina ColorMix sistēmā

Neesat atraduši piemērotu krāsas toni?

ColorMix
Izvēlieties sev tīkamo no 700 Alpina Your Personal Color (Tikai Tava Krāsa) kolekcijas toņiem. Profesionālā tonēšanas sistēma Alpina ColorMix dažās minūtēs jebkurā daudzumā izveidos Jūsu izvēlēto toni turpat tirdzniecības vietā.