Mēneša iedvesma - oranžie toņi

Mango 4
Tarmac 2
Espresso 1
Holunder 1
Mango 4
Tarmac 2
Espresso 1
Holunder 1
Mango 4
Espresso 1
Holunder 1
Mango 4
Tarmac 2
Espresso 1
Holunder 1

Harmonija un komforts

Gaišs orzanžais tonis ir garants mājīguma un komforta sajūtai telpā. Oranžais izstaro siltumu un vienlīdz labi piestāv gan dzīvojamām, gan ēdamtelpām. Kombinācija ar kafijas brūniem toņiem šo efektu pastiprina vēl vairāk, vienlaikus nedaudz pieklusinot oražā toņa enerģisko dabu. Savukārt atsevišķi krāsota siena matētā pelēkā tonī lieliski izceļ un atsvaidzina oranžo krāsu. Skaistiem akcentiem uz oranžās krāsas fona kalpo tumšs bordo un violets tonis. Izteikti mājīgam telpas iekārtojumam izvēlieties mēbeles lauku stilā un modernus interjera priekšmetus. Vairāk informācijas par oranžās krāsas ietekmi un citiem krāsu toņiem meklējiet šeit.

Vēlaties vairāk informācijas par šo krāsu toni vai Alpina produktiem? Rakstiet mums vai konsultējieties tuvākajā Alpina tirdzniecības vietā.

Piemēri produktiem, tonējamiem šajā tonī Alpina ColorMix sistēmā

Neesat atraduši piemērotu krāsas toni?

ColorMix
Izvēlieties sev tīkamo no 700 Alpina Your Personal Color (Tikai Tava Krāsa) kolekcijas toņiem. Profesionālā tonēšanas sistēma Alpina ColorMix dažās minūtēs jebkurā daudzumā izveidos Jūsu izvēlēto toni turpat tirdzniecības vietā.