Mēneša iedvesma - zaļie toņi

Grün 4
Antigua 3
Lemongrass 4
Grün 1
Grün 4
Lemongrass 4
Perlmutt 4
Grün 4
Lemongrass 4
Grün 1
Grün 4
Antigua 3
Lemongrass 4
Grün 1

Okeāna dzelmes

Zilzaļais ir ideāla jūras dziļuma un skaidras debess kombinācija. Piesātināta un koša krāsa, kas priecē acis un pievērš uzmanību. Īpaši atslābinoši zilzaļais tonis iedarbojas, ja ar to nokrāsotas atsevišķas plaknes telpā, kā arī kombinējot to ar tumši zaļiem toņiem. Atsvaidzinošu efektu dod zilzaļais kombinācijā ar krēmkrāsas un gaiši zaļiem toņiem. Šī spilgtā krāsa vienlīdz labi piestāv dažādiem interjera stiliem - no moderna dizaina gaišos toņos līdz izteiksmīgām vintage stila mēbelēm. Vislabāk zilzaļo izceļ neraibi, viena toņa interjera elementi. Mūsdienīga dzīvojamā telpa vai īpaši skaista telpa atpūtai - šai krāsai viss ir pa spēkam. Vairāk informācijas par zaļās krāsas ietekmi un citiem krāsu toņiem šeit.

Vēlaties vairāk informācijas par šo krāsu toni vai Alpina produktiem? Rakstiet mums vai konsultējieties tuvākajā Alpina tirdzniecības vietā.

Piemēri produktiem, tonējamiem šajā tonī Alpina ColorMix sistēmā

Neesat atraduši piemērotu krāsas toni?

ColorMix
Izvēlieties sev tīkamo no 700 Alpina Your Personal Color (Tikai Tava Krāsa) kolekcijas toņiem. Profesionālā tonēšanas sistēma Alpina ColorMix dažās minūtēs jebkurā daudzumā izveidos Jūsu izvēlēto toni turpat tirdzniecības vietā.