Jaunā Alpina

Mainīties, saglabājot uzticību sev - tā īsi varētu formulēt Alpina zīmola jau vairāk kā 100 gadus ilgo vēsturi. Mūsu veiksmes recepte ir tradīciju un inovāciju savienojums. Un šīs darbības centrā vienmēr ir mūsu klients.

Tapēc tagad Alpina sortimentu esam izveidojuši vieglāk uztveramu un pārskatāmu, lai Jūs ātri un vienkārši atrastu vajadzīgo produktu un ļautos savam radošumam.

Jo tieši Jūsu radošās idejas ir pamats mūsu ievesmai radīt jaunus produktus. Jūsu iztēle ir mūsu dzinējspēks (stimuls) piedāvāt atbilstošus produktus vislabakajā kvalitātē. Mēs vēlamies dot Jums mājas sajūtu. Alpina - esmu mājās.

Šeit meklējiet tuvākās tirdzniecības vietas

Jauns dizains - stabila kvalitāte

Lai Jums būtu vieglāk orientēties produktu klāstā, esam radījuši jaunu Alpina tēlu. Jaunizveidotās emocionālās krāsu pasaules parāda produkta pielietojumu. Jaunais ārējais tēls vizuāli izceļ katra produkta svarīgākās īpašības. Tas viss palīdzēs Jums ātri atrast vēlamo produktu. Un vēl - mūsu Top kvalitātes produktiem esam izvēlējušies pilnīgi jaunus melnus iepakojumus, tāpēc tie ir ļoti viegli atšķirami.

Šeit meklējiet nepieciešamo Alpina produktu