Videi draudzīgie Alpina produkti

Visaptverošs Alpina mērķis, kas attiecas uz pilnīgi visām produktu grupām, ir piedāvāt tirgū inovatīvus, kvalitatīvus un ilgtspējīgus produktus ar tādām materiālu īpašībām, kas kalpo vides un klimata aizsardzībai un veicina cilvēku veselību un labklājību.

Alpina produktu augstā kvalitāte pati par sevi jau ir būtisks ieguldījums ilgtspējīgas attīstības nodrošināšanā. Jo, piemēram, ja virsmas pārklāšanai ir nepieciešama tikai viena kārta sienas krāsas, tiek ietaupīts ne tikai laiks, bet arī krāsa. Alpina zīmola produkti kalpo ilgi, tāpēc retāk ir jāveic pārkrāsošana. Arī tas palīdz taupīt gan laiku, gan naudu, turklāt palielina ēkas vērtības noturību un veicina resursu saudzēšanu.

Alpina produktu ilgtspējīgumu apstiprina liels skaits apliecinājumu par izciliem testu rezultātiem un apbalvojumu.

Celmlauzis šķīdinātājus nesaturošu krāsu jomā

Alpina ir vadošais zīmols, kas Vācijas būvmateriālu tirgū piedāvā apkārtējai videi un cilvēku veselībai nekaitīgas krāsas. Pateicoties neskaitāmām inovācijām, kas nosaka jaunu tehnisko standartu mērauklu, Alpina saglabā savu celmlauža statusu jau vairākus gadu desmitus.

1988. gadā Alpina bija pirmais nozares zīmols, kas Vācijā nāca klajā ar krāsu, kas neizdala kaitīgas vielas un šķīdinātājus un jau tolaik tika nodēvēta par „ekoloģisku interjera krāsu”. Pēdējo 25 gadu laikā Alpina konsekventi ievēro filozofiju, kas paredz piedāvāt mājamatniekiem viegli apstrādājamus augstas kvalitātes produktus, kas vienlaikus palīdz radīt veselīgu klimatu mājoklī.